kontakt:
biuro@ez-cam.pl
tel. +48 694 010 262

OPTYMALNY CAM dla firm

Rodzina programów CAD/CAM EZ-CAM, to zintegrowany system tworzenia geometrii oraz obróbki w przystępnej cenie. Aplikacje te, zostały stworzone na bazie ponad dwudziestoletniego doświadczenia w programowaniu G-code oraz CNC know-how. Przydatne narzędzia konstrukcji geometrii są łatwe w nauce i obsłudze, a wiele opcji importu/eksportu plików takich jak DXF i IGES sprawia, że ez-cam jest kompatybilny z istniejącymi systemami CAD.

Programy

Sprawdź

Kursy CAD/CAM

© RPM Solutions Sp. z o.o., ul. Wimmera 67c, 32-003 Niepołomice
NIP: 6832086765, Regon: 36209388600000, KRS: 0000567898

Program CAD CAM do frezarek i tokarek

biuro@ez-cam.pl
tel. +48 694 010 262

Regulamin

SKŁDANIE ZAMÓWIENIA I PŁATNOŚĆ.

1. Zamówienie produktu odbywa się poprzez wypełnienie i wysłanie formularza zamówienia produktu za pośrednictwem strony www.ez-cam.pl2. W ciągu dwóch dni roboczych od wysłania formularza zamówienia, sprzedający (RPM Solutions) skontaktuje się z zamawiającym w celu potwierdzenia zamówienia oraz ustalenia zakresu indywidualnych potrzeb zamawiającego.3. Po ustaleniu wszystkich szczegółów, sprzedający wysyła do zamawiającego, pisemne, podpisane potwierdzenie zamówienia.4. Zamawiający, zobowiązany jest do podpisania i odesłania druku zamówienia do sprzedającego.5. Sprzedający na podstawie podpisanego zamówienia, wystawia fakturę VAT zaliczkową.6. Wysokość zaliczki równa jest 50% wartości całego zamówienia BRUTTO.7. W ciągu 10 dni roboczych od momentu zaksięgowania zaliczki na koncie sprzedającego, zamawiający otrzyma zamówiony pakiet programowy – płyta CD i klucz zabezpieczający USB.8. Po dostarczeniu pakietu programowego, sprzedający wystawia fakturę VAT – końcową, która uwzględnia rozliczenie wpłaconej zaliczki.9. Zamawiający dokonuje wpłaty za końcową fakturę VAT.10. Po dokonaniu wpłaty przez zamawiającego, sprzedający przesyła drogą elektroniczną (poczta e-mail) kod aktywujący zakupioną licencję.

 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Przed dokonaniem zakupu Klient powinien skorzystać z wersji demonstracyjnej oprogramowania aby upewnić się, że oprogramowanie spełnia wszystkie wymagania Klienta oraz jest dostosowane do systemu komputerowego używanego przez Klienta.2. Licencje na oprogramowanie są imienne oraz wystawiane dla konkretnego Klienta i dlatego nie podlegają anulowaniu lub zwrotowi.3. Reklamacje będą rozpatrywane indywidualnie w ciągu 7 dni od dnia ich otrzymania. Potwierdzenie otrzymania reklamacji zostanie odesłane do Klienta na adres e-mail, z którego wpłynęła reklamacja.4. W przypadku otrzymania uszkodzonej płyty z oprogramowaniem lub uszkodzonego klucza USB, elementy zostaną wymienione na nowe.