kontakt:
biuro@ez-cam.pl
tel. +48 694 010 262

OPTYMALNY CAM dla firm

Rodzina programów CAD/CAM EZ-CAM, to zintegrowany system tworzenia geometrii oraz obróbki w przystępnej cenie. Aplikacje te, zostały stworzone na bazie ponad dwudziestoletniego doświadczenia w programowaniu G-code oraz CNC know-how. Przydatne narzędzia konstrukcji geometrii są łatwe w nauce i obsłudze, a wiele opcji importu/eksportu plików takich jak DXF i IGES sprawia, że ez-cam jest kompatybilny z istniejącymi systemami CAD.

Programy

Sprawdź

Kursy CAD/CAM

© RPM Solutions Sp. z o.o., ul. Wimmera 67c, 32-003 Niepołomice
NIP: 6832086765, Regon: 36209388600000, KRS: 0000567898

Program CAD CAM do frezarek i tokarek

biuro@ez-cam.pl
tel. +48 694 010 262

Kim jesteśmy i jak działamy.

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą rodzinno-przyjacielską. Zajmujemy się dystrybucją EZ-CAM na terenie Polski. Łączą nas więzy rodzinne i długoletnia przyjaźń. Dlatego podstawą naszej działalności jest zaufanie i otwarta komunikacja. Stawiamy także na jakość i efektywność tego co robimy. W taki sam sposób współpracujemy z naszymi dostawcami i klientami. Zapraszamy Cię do współpracy.

Dlaczego EZ-CAM?

Według nas EZ-CAM to oprogramowanie typu CAD/CAM, które daje najlepszy stosunek ceny do możliwości. Za przystępną kwotę, EZ-CAM pozwala drastycznie przyspieszyć proces wytwarzania elementów w centrach obróbczych. Tym samym nasi Klienci mogą wykonywać tą samą ilość pracy w krótszym czasie, ich produkcja staje się bardziej efektywna, co daje szansę na zwiększenie konkurencyjności na rynku. W dobie globalizacji na takich działaniach zyskuje cała polska gospodarka. Co równie ważne EZ-CAM pozwala zasadniczo obniżyć koszty produkcji, poprzez pozytywny wpływ na żywotność narzędzi, używanych do obróbki-skrawaniem. Dzieje się to dzięki ogromnemu doświadczeniu twórców oprogramowania – firmie Ezcam Solutions Inc., która pierwszy raz pokazała światu EZ-CAM ponad 30 lat temu! EZ-Cam był tym samym jednym z pierwszych programów typu CAD/CAM stworzonym na komputery klasy PC.

 

Jak działamy?

Szybko, sprawnie i konkretnie.

  • Aby oszczędzać czas naszych Klientów, wszystko co związane z zakupem EZ-CAM załatwisz z nami on-line. Oczywiście jest to jedna z możliwości. Jeżeli chcesz się z nami spotkać – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  • Stawiamy także na rozwój, edukację i dzielenie się wiedzą. Dlatego regularnie realizujemy otwarte szkolenia on-line. Zapraszamy Cię do udziału w tego rodzaju spotkaniach.

  • Wspieramy także naszych Klientów we wdrożeniu i opanowaniu EZ-CAM po zakupie. Robimy to w formie demonstracji i szkoleń z elementami coachingu.

 

Masz pytania, pomysły, chcesz z nami współpracować? Zapraszamy!