kontakt:
biuro@ez-cam.pl
tel. +48 694 010 262

OPTYMALNY CAM dla firm

Rodzina programów CAD/CAM EZ-CAM, to zintegrowany system tworzenia geometrii oraz obróbki w przystępnej cenie. Aplikacje te, zostały stworzone na bazie ponad dwudziestoletniego doświadczenia w programowaniu G-code oraz CNC know-how. Przydatne narzędzia konstrukcji geometrii są łatwe w nauce i obsłudze, a wiele opcji importu/eksportu plików takich jak DXF i IGES sprawia, że ez-cam jest kompatybilny z istniejącymi systemami CAD.

Programy

Sprawdź

Kursy CAD/CAM

© RPM Solutions Sp. z o.o., ul. Wimmera 67c, 32-003 Niepołomice
NIP: 6832086765, Regon: 36209388600000, KRS: 0000567898

Program CAD CAM do frezarek i tokarek

biuro@ez-cam.pl
tel. +48 694 010 262

EZ-MILL+TURN Express

Pakiet CAD CAM do frezowania i toczenia CNC

Specjalna kombinacja produktów rodziny Express w atrakcyjnej cenie!

 

Najważniejsze cechy:

  • licencje MILL Express i TURN Express
  • idealna kombinacja dla posiadaczy frezarek
    i tokarek
  • najprostszy w obsłudze i nauce
  • w pełni zaspokoi podstawowe potrzeby warsztatu

podstawowe informacje

przykłady

wersja demo

Podstawowe informacje

Specjalna kombinacja produktów EZ-MILL Express oraz EZ-TURN Express w atrakcyjnej cenie. Zestaw produktów z rodziny Express pozwala zaoszczędzić na zakupie licencji 2 300 PLN! oferta przeznaczona jest dla posiadaczy frezarki i tokarki, chcących znacząco podnieść wyniki produkcji w swoim warsztacie przy całkowitym wsparciu programowania z EZ-CAM.

 

EZ-MILL Express:

Wersja demo

Zapraszamy do pobrania bezpłatnej wersji demo EZ-MILL i TURN Express, która zawiera pełną funkcjonalność programu oraz i wszystkie dostępne postprocesory. W ramach wersji demo nie jest natomiast możliwe wygenerowanie g-kodu.

Przykłady

Obrabiaj i produkuj bez ograniczeń, efektywnie i szybko. Poniższe przykłady obrazują jakie elementy bez trudu wykonasz dzięki oprogramowaniu EZ-MILL i TURN Express.

 

EZ-TURN Express:

Programowanie w EZ-MILL i TURN Express - 3 proste kroki

 

 

1. UTWÓRZ LUB IMPORTUJ GEOMETRIĘ

Szeroka gama intuicyjnych funkcji CAD, jest podstawą która sprawia, że EZ-CAM jest najłatwiejszym w obsłudze systemem CAM dostępnym na rynku. Dynamiczny podgląd, przycinanie i wymiarowanie jednym kliknięciem, 25 poziomów cofnij / przywróć – to tylko kilka przykładów z wielu nowoczesnych technologi CAD, dostępnych w systemie EZ-CAM. Przy pomocy ponad stu możliwości konstrukcji geometrii, tworzenie dowolnych kształtów jest prostym zadaniem. Zawsze możesz po prostu importować plik IGES, DXF lub DWG.

 

 

2. USTAW PARAMETRY OBRÓBKI I WYBIERZ ŚCIEŻKI

Wybierz jedynie cykl obróbki i ustaw parametry. Cykle obróbki obejmują wybieranie kieszeni z nielimitowaną liczbą wysp na różnych poziomach, konturowanie wieloprzebiegowe multi-pass, głębokie wiercenie, gwintowanie, grawerowanie tekstu i wiele więcej. Automatyczne tworzenie łańcucha, pozwala za pomocą jednego kliknięcia przypisać ścieżkę narzędzia do geometrii. Możesz również edytować, przemieszczać, obracać, tworzyć lustrzane odbicie oraz kopiować geometrię i ścieżki narzędzia.

 

 

 

3. SPRAWDŹ ŚCIEŻKĘ NARZĘDZIA I WYŚLIJ G-CODE

Możesz przeprowadzić symulację ścieżki narzędzia w każdej chwili procesu programowania. Zobacz każdy ruch narzędzia krok po kroku lub wszystkie naraz w dowolnym widoku. Możesz przeglądać i edytować parametry wszystkich operacji w formacie arkusza kalkulacyjnego oraz sprawdzić przewidywane czasy obróbki dla każdego kroku. Kiedy wszystko jest już sprawdzone, użyj jednego z naszych 200+ post procesorów aby wygenerować wolny od błędów kod maszynowy – za pomocą tylko jednego kliknięcia!