kontakt:
biuro@ez-cam.pl
tel. +48 694 010 262

OPTYMALNY CAM dla firm

Rodzina programów CAD/CAM EZ-CAM, to zintegrowany system tworzenia geometrii oraz obróbki w przystępnej cenie. Aplikacje te, zostały stworzone na bazie ponad dwudziestoletniego doświadczenia w programowaniu G-code oraz CNC know-how. Przydatne narzędzia konstrukcji geometrii są łatwe w nauce i obsłudze, a wiele opcji importu/eksportu plików takich jak DXF i IGES sprawia, że ez-cam jest kompatybilny z istniejącymi systemami CAD.

Programy

Sprawdź

Kursy CAD/CAM

© RPM Solutions Sp. z o.o., ul. Wimmera 67c, 32-003 Niepołomice
NIP: 6832086765, Regon: 36209388600000, KRS: 0000567898

Program CAD CAM do frezarek i tokarek

biuro@ez-cam.pl
tel. +48 694 010 262


EZ-MILL Express w akcji | #1 – prosty element stalowy.

 

Materiał St37; 1.0038
Płaskownik 20x200x180mm
Wymiary po obróbce 170x170x15mm
Stopień trudności – łatwy
Oprogramowanie – EZ-CAM Express

Wyzwania:
Ze względu na rozmiar, konieczność wykonania elementu na stole z dwukrotną zmianą pozycji elementów mocujących.

Obróbka tego elementu została podzielona na dwa etapy. Pierwszy etap polegał na planowaniu powierzchni głowicą o średnicy 40mm, wykonaniu otworów i konturu zewnętrznego. W trakcie tego etapu obróbki, konieczne było podzielenie programu na dwie części w celu zmiany położenia elementów mocujących detal do stołu obrabiarki – w programie widać wyraźnie rozdzieloną obróbkę konturu zewnętrznego.

Drugi etap polegał na frezowaniu wymaganej wysokości elementu – 15mm oraz obrobieniu ostrych krawędzi.

 

 

Sprawdź EZ-MILL Express w akcji:

  1. Pobierz demo CAD CAM EZ-MILL Express
  2. Pobierz kurs programowania CAD/CAM w EZ-CAM
     

EZ-MILL Express ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Optymalnym kosztem dostają Państwo narzędzie, które posiada wszystkie podstawowe cykle obróbki oraz płynne sterowanie w dwóch osiach. Program daje możliwość bardzo dobrego i szybkiego wdrożenia w środowisko CAD/CAM oraz może być wykorzystany jako baza pod kolejne rozszerzenia.

Najprostrzy w obsłudze i nauceNaszy system CAD/CAM jest zdecydowanie najprostszy w nauce i obsłudze. Jest bardzo intuicyjny i osoba, która programuje obrabiarki CNC z łatwością odnajdzie się w posługiwaniu nowym oprogramowaniem - od tworzenie lub importowania geometrii, po tworzenie ścieżek dla narzędzia, a na krokach roboczych i automatycznym generowaniu G-kodu kończąc.

Zobacz też:
Po co używać oprogramowania CAM
Poznaj ez-cam

11 stycznia 2019