kontakt:
biuro@ez-cam.pl
tel. +48 694 010 262

OPTYMALNY CAM dla firm

Rodzina programów CAD/CAM EZ-CAM, to zintegrowany system tworzenia geometrii oraz obróbki w przystępnej cenie. Aplikacje te, zostały stworzone na bazie ponad dwudziestoletniego doświadczenia w programowaniu G-code oraz CNC know-how. Przydatne narzędzia konstrukcji geometrii są łatwe w nauce i obsłudze, a wiele opcji importu/eksportu plików takich jak DXF i IGES sprawia, że ez-cam jest kompatybilny z istniejącymi systemami CAD.

Programy

Sprawdź

Kursy CAD/CAM

© RPM Solutions Sp. z o.o., ul. Wimmera 67c, 32-003 Niepołomice
NIP: 6832086765, Regon: 36209388600000, KRS: 0000567898

Program CAD CAM do frezarek i tokarek

biuro@ez-cam.pl
tel. +48 694 010 262

ez-mill express, kurs programowania, cz. 2

Zapraszamy do zapoznania się z drugim szkoleniem z oprogramowania ez-cam. Jest to krótki kurs CAD/CAM, w którym poprowadzimy Was przez tworzenie programu od importu pliku, po geometrię, ścieżki, a na samych krokach roboczych kończąc. Dodatkowo posiadacze pełnej wersji oprogramowania będą mogli wygenerować kod, który można wysłać na obrabiarkę.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Przygotowaliśmy ten kurs z myślą o użytkownikach, którzy chcą zacząć swoją przygodę z programowaniem, ale także dla osób którzy programować już potrafią ale szukają nowych rodzajów oprogramowania, które mogłyby wprowadzić nową wartość do ich pracy.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Zdajemy sobie sprawę, że sam kurs nie pozwoli użytkownikowi od razu pracować jako operator CNC wykorzystujący oprogramowanie CAD/CAM natomiast będzie to duże ułatwienie, ponieważ w tej kompaktowej wersji kursu umieściliśmy dużo przydatnych informacji.

Pobierz: ez-mill express, kurs programowania, cz.2.pdf

 

12 czerwca 2017