kontakt:
biuro@ez-cam.pl
tel. +48 694 010 262

OPTYMALNY CAM dla firm

Rodzina programów CAD/CAM EZ-CAM, to zintegrowany system tworzenia geometrii oraz obróbki w przystępnej cenie. Aplikacje te, zostały stworzone na bazie ponad dwudziestoletniego doświadczenia w programowaniu G-code oraz CNC know-how. Przydatne narzędzia konstrukcji geometrii są łatwe w nauce i obsłudze, a wiele opcji importu/eksportu plików takich jak DXF i IGES sprawia, że ez-cam jest kompatybilny z istniejącymi systemami CAD.

Programy

Sprawdź

Kursy CAD/CAM

© RPM Solutions Sp. z o.o., ul. Wimmera 67c, 32-003 Niepołomice
NIP: 6832086765, Regon: 36209388600000, KRS: 0000567898

Program CAD CAM do frezarek i tokarek

biuro@ez-cam.pl
tel. +48 694 010 262

ez-mill express - kurs programowania cz.1

Zapraszamy do zapoznania się ze szkoleniem z oprogramowania EZ-CAM. Jest to krótki kurs CAD/CAM, w którym znajdą Państwo wiele ciekawych informacji na temat obróbki, systemu CAD/CAM, a także poprowadzimy Was przez samo tworzenie programów. Wykorzystamy wszystkie wersje programu, tak żeby każdy miał wgląd jaką funkcjonalność posiada dana wersja. Części teoretyczne przeplatamy z praktycznymi. Dodatkowo znajdą tu Państwo linki do co ciekawszych artykułów czy filmów.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Przygotowaliśmy ten kurs z myślą o użytkownikach, którzy chcą zacząć swoją przygodę z programowaniem, ale także dla osób, które programować już potrafią ale szukają nowych rodzajów oprogramowania, które mogłyby wprowadzić nową wartość do ich pracy.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Zdajemy sobie sprawę, że sam kurs nie pozwoli użytkownikowi od razu pracować jako operator CNC wykorzystujący oprogramowanie CAD/CAM natomiast będzie to duże ułatwienie, ponieważ w tej kompaktowej wersji kursu umieściliśmy dużo przydatnych informacji.

Pobierz: EZ-MILL EXPRESS, kurs programowania, cz.1.pdf

Leasing dla programów CAD CAM
05 grudnia 2016