kontakt:
biuro@ez-cam.pl
tel. +48 694 010 262

OPTYMALNY CAM dla firm

Rodzina programów CAD/CAM EZ-CAM, to zintegrowany system tworzenia geometrii oraz obróbki w przystępnej cenie. Aplikacje te, zostały stworzone na bazie ponad dwudziestoletniego doświadczenia w programowaniu G-code oraz CNC know-how. Przydatne narzędzia konstrukcji geometrii są łatwe w nauce i obsłudze, a wiele opcji importu/eksportu plików takich jak DXF i IGES sprawia, że ez-cam jest kompatybilny z istniejącymi systemami CAD.

Programy

Sprawdź

Kursy CAD/CAM

© RPM Solutions Sp. z o.o., ul. Wimmera 67c, 32-003 Niepołomice
NIP: 6832086765, Regon: 36209388600000, KRS: 0000567898

Program CAD CAM do frezarek i tokarek

biuro@ez-cam.pl
tel. +48 694 010 262

ez-mill express – optymalny CAD/CAM dla średnich i małych firm

Ez-Mill Express ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Niewielkim kosztem dostają Państwo narzędzie, które posiada wszystkie podstawowe cykle obróbki oraz płynne sterowanie w dwóch osiach. Program daje możliwość bardzo dobrego i szybkiego wdrożenia w środowisko CAD/CAM oraz może być wykorzystany jako baza pod kolejne rozszerzenia. Wersje programu mogą ewoluować wraz ze wzrostem zapotrzebowań warsztatu, poprzez wersję Mill do wersji końcowej Mill Pro.

 

Najprostszy w obsłudze i nauce

Ez-Mill Express jest zdecydowanie najprostszy w nauce i późniejszej obsłudze. Jest bardzo intuicyjny i osoba, która programuje obrabiarki CNC z łatwością odnajdzie się w posługiwaniu nowym oprogramowaniem. EZ-CAM wychodzi do Państwa z inicjatywą dostarczając kurs z podstawami programowania, w którym krok po kroku pokazujemy jak zacząć pracę z Ez-Mill Express, od tworzenie lub importowania geometrii, po tworzenie ścieżek dla narzędzia, a na krokach roboczych i generowaniu G-kodu kończąc.

 

Ponad 200 postprocesorów w cenie programu

Każda maszyna ma swoje serce w postaci odpowiedniego sterowania. My chcemy zadbać o serca waszych maszyn dlatego mamy przygotowaną bazę około 200 postprocesorów, dzięki którym oprogramowanie CAM będzie kompatybilne z Państwa obrabiarką CNC. Edycja postprocesora leży po naszej stronie!

 

 

Jakie jeszcze funkcje dostępne są w EZ-Mill Express?

 • Możliwość importowania i eksportowania plików o różnych rozszerzeniach.

Ez-Mill Express ma możliwość używania wielu rozszerzeń ogólnie dostępnych i używanych, w tym .dwg, .dxf, .stp czy .stl. Sprawia to, że użytkownik bez problemów jest w stanie importować np. model 3D detalu stworzony w innym programie CAD.

 

 • Tworzenie i edycja geometrii

Użytkownik ma możliwość wykorzystania funkcjonalności CAD oprogramowania. Można rysować dowolne schematy w 2D i na ich podstawie tworzyć ścieżki narzędzia i korki robocze. Geometrię można edytować w dowolnym momencie dzięki czemu można wprowadzać dynamiczne zmiany.

 

 • Dostępność siedmiu najważniejszych cykli obróbki 

 

 1. Konturowanie
 2. Obróbka kieszeni
 3. Obróbka powierzchniowa
 4. Otwory
 5. Schemat otworów
 6. Grawerowanie
 7. Frezowanie gwintów

 

 • Weryfikacja ścieżki narzędzia

W każdej chwili użytkownik może zweryfikować poprawność ścieżki narzędzia. Na rysunku widać dokładnie każdą linię, przez którą przechodzi odpowiednie narzędzie.

 

 • Graficzna wizualizacja ścieżki narzędzia

Dzięki tej opcji użytkownik może sprawdzić czas powstawania elementu, czy występują kolizje, jak element zostanie wykonany.

Leasing dla programów CAD CAM
08 lutego 2017