kontakt:
biuro@ez-cam.pl
tel. +48 694 010 262

OPTYMALNY CAM dla firm

Rodzina programów CAD/CAM EZ-CAM, to zintegrowany system tworzenia geometrii oraz obróbki w przystępnej cenie. Aplikacje te, zostały stworzone na bazie ponad dwudziestoletniego doświadczenia w programowaniu G-code oraz CNC know-how. Przydatne narzędzia konstrukcji geometrii są łatwe w nauce i obsłudze, a wiele opcji importu/eksportu plików takich jak DXF i IGES sprawia, że ez-cam jest kompatybilny z istniejącymi systemami CAD.

Programy

Sprawdź

Kursy CAD/CAM

© RPM Solutions Sp. z o.o., ul. Wimmera 67c, 32-003 Niepołomice
NIP: 6832086765, Regon: 36209388600000, KRS: 0000567898

Program CAD CAM do frezarek i tokarek

biuro@ez-cam.pl
tel. +48 694 010 262

EZ-MILL Express - mały, ale wariat

Prosty i ekonomiczny CAD/CAM na tokarki

EZ-MILL Express jest podstawową wersją programu z rodziny produktów EZ-CAM.

 

Najważniejsze cechy:

  • WIECZYSTA LICENCJA NA KLUCZU USB
  • rozbudowany moduł CAD do tworzenia i edycji rysunków
  • profilowanie 3D
  • obsługa wielu formatów plików
  • w pełni zaspokoi podstawowe potrzeby warsztatu
  • baza postprocesorów 

Podstawowe informacje

EZ-MILL Express, oferuje zintegrowany system tworzenia geometrii oraz obróbki dwuosiowej w przystępnej cenie. Te uproszczone aplikacje, zostały stworzone na bazie ponad dwudziestoletniego doświadczenia w programowaniu G-code oraz CNC know-how. Zawierają one wszystkie istotne cechy standardowych produktów EZ-CAM. Potężne narzędzia konstrukcji geometrii są łatwe w nauce i obsłudze, a wiele opcji importu/eksportu plików takich jak DXF i IGES sprawia, że EZ-MILL Express jest kompatybilny z istniejącymi systemami CAD.

Programowanie w EZ-MILL Express - 3 proste kroki

 

 

1. UTWÓRZ LUB IMPORTUJ GEOMETRIĘ / MODEL 3D

Szeroka gama intuicyjnych funkcji CAD, jest podstawą która sprawia, że EZ-CAM jest najłatwiejszym w obsłudze systemem CAM dostępnym na rynku. Dynamiczny podgląd, przycinanie i wymiarowanie jednym kliknięciem, 25 poziomów cofnij / przywróć – to tylko kilka przykładów z wielu nowoczesnych technologii CAD, dostępnych w systemie EZ-CAM. Przy pomocy ponad stu możliwości konstrukcji geometrii, tworzenie dowolnych kształtów jest prostym zadaniem. Zawsze możesz po prostu importować plik w formacie DXF/DWG/IGES/STEP/ACIS/PARASOLID/VDAFS/STL

 

 

2. USTAW PARAMETRY OBRÓBKI I WYBIERZ ŚCIEŻKI

Wybierz jedynie cykl obróbki i ustaw parametry. Cykle obróbki obejmują wybieranie kieszeni z nielimitowaną liczbą wysp na różnych poziomach, konturowanie wieloprzebiegowe multi-pass, głębokie wiercenie, gwintowanie, grawerowanie tekstu i wiele więcej. Automatyczne tworzenie łańcucha, pozwala za pomocą jednego kliknięcia przypisać ścieżkę narzędzia do geometrii. Możesz również edytować, przemieszczać, obracać, tworzyć lustrzane odbicie oraz kopiować geometrię i ścieżki narzędzia.

 

 

3. SPRAWDŹ ŚCIEŻKĘ NARZĘDZIA I WYŚLIJ G-CODE

Możesz przeprowadzić symulację ścieżki narzędzia oraz podgląd 3D obrabianego elementu w każdej chwili procesu programowania. Zobacz każdy ruch narzędzia krok po kroku lub wszystkie naraz w dowolnym widoku. Możesz przeglądać i edytować parametry wszystkich operacji w formacie arkusza kalkulacyjnego oraz sprawdzić przewidywane czasy obróbki dla każdego kroku. Kiedy wszystko jest już sprawdzone, użyj jednego z naszych postprocesorów aby wygenerować wolny od błędów kod maszynowy – za pomocą tylko jednego kliknięcia!

 

Przykładowe realizacje z EZ-MILL Express

Frezuj bez ograniczeń, efektywnie i szybko. Poniższe przykłady obrazują,  jakie elementy bez trudu wykonasz dzięki oprogramowaniu EZ-MILL Express. Wszystkie produkty widoczne na zdjęciach zostały wykonane w warsztacie RPM Solutions w Niepołomicach - odwiedź i polub profil warsztatu 

 

Wersja demo

Zapraszamy do pobrania bezpłatnej wersji demo EZ-MILL Express, która zawiera pełną funkcjonalność programu oraz wszystkie dostępne postprocesory wraz z edytorem. W ramach wersji demo możesz wygenerować 15 linii programu. 

Z tego odnośnika pobierzesz cały pakiet instalacyjny w jednym pliku. Kliknij w link prawym i wybierz "otwórz w nowej karcie" POBIERZ DEMO EZ-CAM

Na dole strony, znajdziesz odnośniki do pobrania "Kursów programowania w EZ-CAM" po polsku.

 

 

 

podstawowe informacje

przykłady

wersja demo