kontakt:
biuro@ez-cam.pl
tel. +48 694 010 262

OPTYMALNY CAM dla firm

Rodzina programów CAD/CAM EZ-CAM, to zintegrowany system tworzenia geometrii oraz obróbki w przystępnej cenie. Aplikacje te, zostały stworzone na bazie ponad dwudziestoletniego doświadczenia w programowaniu G-code oraz CNC know-how. Przydatne narzędzia konstrukcji geometrii są łatwe w nauce i obsłudze, a wiele opcji importu/eksportu plików takich jak DXF i IGES sprawia, że ez-cam jest kompatybilny z istniejącymi systemami CAD.

Programy

Sprawdź

Kursy CAD/CAM

© RPM Solutions Sp. z o.o., ul. Wimmera 67c, 32-003 Niepołomice
NIP: 6832086765, Regon: 36209388600000, KRS: 0000567898

Program CAD CAM do frezarek i tokarek

biuro@ez-cam.pl
tel. +48 694 010 262

EZ-MILL

Profesjonalny CAM do obróbki CNC

EZ-MILL jest średnio zaawansowanym produktem rodziny EZ-CAM.

 

Najważniejsze cechy:

  • WIECZYSTA LICENCJA NA KLUCZU USB
  • indeksowanie, obracanie 4. 5. osi
  • "zawijanie" ścieżek narzędzia na 4. osi
  • moduł CAD z możliwością tworzenia powierzchni
  • baza postprocesorów

podstawowe informacje

przykłady

wersja demo

Podstawowe informacje

Program CAD CAM EZ-MILL to w pełni funkcjonalne narzędzie zawierające wiele zaawansowanych funkcji, zwykle dostarczanych z droższymi systemami. To oprogramowanie CAD CAM obejmuje wszystkie funkcje EZ-MILL Express oraz daje możliwość tworzenia geometrii przekładni, wieloklinów oraz krzywek. Ez-mill pozwala także na wykonywanie operacji frezowania 2,5 D na importowanych modelach solid, indeksowanie i obracanie 4,5 tej osi i cykl profilowania 3D. To program do pisania programów CNC, umożliwiający pracę z plikami importowanymi praktycznie z dowolnego systemu CAD. Nasze oprogramowanie CAM wyposażone jest również w potężne narzędzia rozdzielania geometrii, które sprawiają, że programowanie obróbki na modelu 3D staje się prostym zadaniem! Unikalny, zintegrowany arkusz kalkulacyjny EZ-CAM pozwala przeglądać i edytować wszystkie operacje, a odświeżenie ścieżki odbywa się za jednym kliknięciem.

Najważniejsze funkcje EZ-MILL

 

 

Przykładowe realizacje z EZ-MILL

Frezuj bez ograniczeń, efektywnie i szybko. Poniższe przykłady obrazują,  jakie elementy bez trudu wykonasz dzięki oprogramowaniu EZ-MILL. Wszystkie produkty widoczne na zdjęciach zostały wykonane w warsztacie RPM Solutions w Niepołomicach - odwiedź i polub profil warsztatu 

Wersja demo

Zapraszamy do pobrania bezpłatnej wersji demo EZ-MILL, która zawiera pełną funkcjonalność programu oraz wszystkie dostępne postprocesory wraz z edytorem. W ramach wersji demo możesz wygenerować 15 linii programu. 

Z tego odnośnika pobierzesz cały pakiet instalacyjny w jednym pliku. Kliknij w link prawym i wybierz "otwórz w nowej karcie" POBIERZ DEMO EZ-CAM

Na dole strony, znajdziesz odnośniki do pobrania "Kursów programowania w EZ-CAM" po polsku.