kontakt:
biuro@ez-cam.pl
tel. +48 694 010 262

OPTYMALNY CAM dla firm

Rodzina programów CAD/CAM EZ-CAM, to zintegrowany system tworzenia geometrii oraz obróbki w przystępnej cenie. Aplikacje te, zostały stworzone na bazie ponad dwudziestoletniego doświadczenia w programowaniu G-code oraz CNC know-how. Przydatne narzędzia konstrukcji geometrii są łatwe w nauce i obsłudze, a wiele opcji importu/eksportu plików takich jak DXF i IGES sprawia, że ez-cam jest kompatybilny z istniejącymi systemami CAD.

Programy

Sprawdź

Kursy CAD/CAM

© RPM Solutions Sp. z o.o., ul. Wimmera 67c, 32-003 Niepołomice
NIP: 6832086765, Regon: 36209388600000, KRS: 0000567898

Program CAD CAM do frezarek i tokarek

biuro@ez-cam.pl
tel. +48 694 010 262

Co nowego w wersji 2016

EZ-MILL Pro – Edycja 64-bit

EZ-MILL Pro – od teraz dostępny w edycji 64-bit. Nowa funkcjonalność pozwala na programowanie obróbki 3D na bardzo dużych i skomplikowanych modelach.

 

EZ-MILL Pro – opcja „Fine Tessellation”

Opcja „Fine Tessellation” wprowadza nowy moduł triangulacji tworzący modele wolne od luk, które zajmują mniej pamięci. Modele zaimportowane przy użyciu tej opcji pozwalają na tworzenie wysokiej jakości operacji 3D.

 

 

EZ-MILL/MILL Pro – Funkcja rozpoznawania krzywych

Komenda New Curve „Pocket/Face/Contour Recognition” wykrywa kieszenie w aktualnie wybranym położeniu (UCS) jako krzywe nazwane „P” i nadaje im kolor czerwony, płaszczyzny nazwane „F” i nadaje im kolor niebieski, kontury nazwane „C” i nadaje im kolor żółty. Wszystkie ścieżki niedostępne w 100% oraz ścieżki okrągłe mniejszej średnicy niż 12 mm są pomijane.

 

 

EZ-MILL Express – opcja UltraHSM

UltraHSM teraz w podstawowym wyposażeniu EZ-MILL Express! Stała prędkość usuwania materiału, gwarantuje ciągłą ścieżkę narzędzia bez ostrych kątów, co w rezultacie redukuje czas obróbki oraz zwiększa żywotność narzędzia nawet o 10 razy.

 

 

EZ-MILL Express/MILL/MILL Pro – zaokrąglanie naroży w konturowaniu „Multiple Pass”

Jeśli w cyklu konturowania, zdefiniowany jest parametr „cut step” w celu utworzenia wielokrotnego przejścia, a opcja „smooth HSM” jest włączona, system zaokrągla ostre rogi na wszystkich przejściach z wyjątkiem ostatniego.

 

01 czerwca 2016